تجارت الكترونيك
گسترش سامانه پرداخت سامسونگ
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از theinquirer، شرکت سامسونگ در حال رایزنی با رقبای خود در زمینه ساخت گوشیzwnj;های اندرویدی است تا بتواند سرویس Samsung Pay را به دستگاهzwnj;های بیشتری عرضه کند.
 
افزایش 450 درصدی تراکنش‌های اپل پی نسبت به سال گذشته
quot;اپل پیquot; یا سامانه پرداخت اپل، یکی از روشzwnj;های نوین پرداخت پول همچون پرداخت همراه و یا کیف پول دیجیتالی است که شرکت اپل آن را در سال 2014 معرفی کرد.
 
بیت‌کوین‌های در مخاطره
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وایرد، گروهی با عنوان لارج بیتzwnj;کوین کولایدر (Large Bitcoin Collider) مدعی است که میzwnj;تواند کیفzwnj;های بیتzwnj;کوینی باز را با استفاده از یک به اصطلاح حمله سهمگین، باز نماید و به منظور حدس زدن کلیدهای خصوصی، میزان زیادی از توان رایانشی در کیفzwnj;های فردی را به سود خود هدایت کند.
 
سرویس‌های وب آمازون و راز موفقیت فروشندگان آنلاین در آینده
غول تجارت الکترونیک، آمازون، در آخرین سه ماهه مالی خود، ۳۲ میلیارد دلار (۲۵.
 
اینتل روش خرید در صنعت فروشگاهی را تغییر می‌دهد
تولید کنندگان تراشهzwnj;های الکترونیکی در صدد هستند بالغ بر یکصد میلیون دلار جهت استفاده از فناوری نوین و اینترنت در صنعت خردهzwnj;فروشی سرمایهzwnj;گذاری کنند.
 
کمک سنسورهای ایتنل به کاربران در هنگام خرید
شرکت اینتل، در حال راهzwnj;اندازی پلتفرم جدیدی است که میzwnj;تواند خرید را برای مشتریان جالبzwnj;تر و بهzwnj;روزتر کند.
 
افزایش فعالیت شرکت آمازون در آمریکا
شرکت تجارت الکترونیک آمازون اعلام کرد که در حال یک برنامهzwnj;ریزی گسترده برای توسعه فعالیتzwnj;هایش در آمریکا میzwnj;باشد.
 
رکورد ارزش بیت‌کوین
ارزش کل بیتzwnj;کوین از ۱۴ میلیارد دلار گذشت و به یک رکورد جدید رسید.
 
بیل گیتس: هندوستان به بزرگ‌ترین اقتصاد دیجیتالی جهان بدل خواهد شد
بیل گیتس معتقد است که کشور هندوستان با حفظ روند فعلی خود در طول ۷ سال آینده به بزرگzwnj;ترین اقتصاد دیجیتالی در میان تمامی کشورهای جهان بدل خواهد گشت.
 
فروشگاه‌های اینترنتی کانون قاچاق شده‌اند
نادر نینوایی - سید مهدی میرمهدی رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از آن دست افراد انگشتzwnj;شماری است که چندان اهل ملاحظه کاری کردن نیست و حرفش را رک و راست میzwnj;زند به خصوص زمانیکه منافع اعضای صنف و اتحادیهzwnj;اش در میان باشد.
 
گسترش قلمرو علی‌بابا با ویژگی‌های دیتای جدید در جهان
شرکت هولدینگ علیzwnj;بابا اخیراً اعلام کرد که علیzwnj;بابا کلود، قصد دارد چهار امکان جدید داده را خارج از چین راهzwnj;اندازی کند.
 
اعمال قابلیت Tap-topay گوگل برای ساعت‌های مچی هوشمند
سرانجام گوگل تصمیم گرفته است که ویژگی tap-to-pay را به دستگاهzwnj;های اندروید، اضافه کند.
 
هفته گذشته مدیر عامل شرکت پست در نشستی خبری که با حضور گزینشی برخی از خبرنگاران و به مناسبت روز جهانی پست برگزار شد، به طرح یک ادعای جدید پرداخت که باز هم با یک تکذیب جدید و بلافاصله مواجه شد.
 
خرید از سوپرمارکت آنلاین روکولند در تهران
------------ گزارش آگهی ------------همانzwnj;طور که میzwnj;دانید پرzwnj;مصرفzwnj;ترین کالاهای روزانه ما، محصولات سوپرمارکتی است.
 
مدیرعامل فروشگاهzwnj;های زنجیرهzwnj;ای شهروند در مراسم رونمایی از فروشگاهzwnj;های مجازی گفت: در این حوزه کیفیت و قیمت عامل رقابت است.
 
یک هفته بعد از جنجال شبکه بانکی موازی و اختلاف نظر میان شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، استعفای محمد گرکانی نژاد رییس این مرکز پذیرفته شد اما هنوز معلوم نیست مقصد وی کدام بخش از حوزه بانکی یا پرداخت باشد.
 
1 2 3 4 
<<    <      >    >>

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT