پروژه های در دست اجرا:
 

واحد تعمیرات و گارانتی ارتباطات طیف گستر مفتخر است با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه  هعمیرات و گارانتی محصولات شبکه  بالاترین سطح رضایتمندی در بین مشتریان  را دارا باشد.

کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای وارداتی در ایران، همواره یکی از نگرانی های مصرف کنند‌گان بوده‌است. زمان پاسخگویی، چگونگی تعامل بین مخاطبان و شرکت، نحوه پاسخگویی و کارآیی تیم پشتیبانی از جمله عوامل تعیین کننده در بهره مندی از یک محصولات است.

این شرکت با برخورداری از واحد تجهیزات تخصصی، مبادرت به تعمیر دستگاه های عرضه شده و در برخی موارد تعویض آنها می کند و با توجه به این که تجهیزات ارائه شده از طرف این شرکت در مراکز حساس ارائه دهنده سرویس های شبکه مورد استفاده قرار می گیرد، تلاش شرکت ارتباطات طیف گستر  بر آن است تا تجهیزات مشتریان در حداقل زمان ممکن تعویض و یا تعمیر گردد  تا مشتریان در مراکز و سازمان های خود دچار مشکل نشوند.

لابراتوار این شرکت  با برخورداری از تجهیزاتی همچون ERSA IR/PL 550، تعمیرات تخصصی و انحصاری در زمینه تجهیزات شبکه ارائه می دهد.

این شرکت برای جلوگیری از بروز مشکل در زمینه خدمات پس از فروش محصولات خود، همزمان با واردات کالاها، قطعات و لوازم جانبی آن را نیز وارد می‌ کنند و حتی اگر محصولی در پروسه تعمیر نیاز به قطعاتی داشته باشد که باید از خارج از کشور تهیه شود، هماهنگی‌های لازم را انجام داده و در طول این مدت دستگاهی را به صورت جایگزین در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

تعمیر میکروتیک و دیگر تجهیزات شبکه شامل مایکروویو، سوئیچ، روتر، مودم و تعمیر و گارانتی سیسکو(Cisco) از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم متخصص ارتباطات طیف گستر  است و هدف آنها پوشش تمامی خدمات مربوط به شبکه با کیفیتی مناسب است.

برخی از خدمات قابل ارایه در این مرکز به شرح زیر می باشد:

  • تعمیرات تخصصی کلیه تجهیزات شبکه 
  • تعمیرات تخصصی روتر و سوئیچ 
  • تعمیرات انواع رادیوهای وایرلس
  • تعمیرات انواع رادیوهای ماکروویو
     

 

کلیه خدمات نرم افزاری به صورت رایگان ارائه می شود.
 

وجه تمایز این مرکز خدماتی به دیگر واحدهای مشابه در کیفیت تعمیرات و تحویل سریع کالای تعمیری به مشتریان گرامی می باشد.

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT