پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
پوشش سوءمدیریت های مخابرات از جیب مشترکان
کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات به تازگی بندهای جدید در خصوص تعرفه تلفن ثابت تصویب کرده که خود بخش کوچکی از طرح بزرگتر این کمیسیون و وزارت ارتباطات برای تأمین هزینه های سوء مدیریت و انحصار در شرکت مخابرات ایران از جیب مشترکان است.
 
مجوز افزایش چهار برابری تعرفه تلفن، جایزه مخابرات بود؟
سالzwnj;هاست برخی مشترکان خط تلفن ثابت برای خرید یک خط مشکلات متعددی را پیش رو دارند و حالا با افزایش تعرفه خرید تلفن این انتظار وجود دارد که نظارتzwnj;های کافی وجود داشته باشد تا حداقل مدت زمان لازم برای واگذاری یک خط تلفن کاهش یافته و مدیران مخابراتی هم تاکید نداشته باشند که قیمت تمام شده یک خط تلفن ثابت رقمی حدود یک میلیون تومان است.
 
برند مخابرات از پیش‌داوری رئیس سازمان حمایت آسیب دید
به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی و امور بینzwnj;الملل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به اظهارات رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، توضیحاتی به شرح ذیل ارائه کرد:۱.
 
داوود زارعیان اظهار داشت: ارتباط تمامی خطوط تلفن ثابت در مرکز مخابراتی شهید کاظمیان منطقه شهران که به دلیل انفجار لوله گاز در ۱۰ روز گذشته قطع شده بود، به صورت کامل برقرار شد.
 
مرکز پژوهشzwnj;های مجلس شورای اسلامی با بررسی عملکرد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: ارزان کردن هزینه اینترنت، بستهzwnj;های تخفیفی اپراتورها را حذف کرد و تصمیم رگولاتوری در لغو بستهzwnj;های تخفیف مکالمه، رقابت را از بین برد.
 
توضیحات مخابرات درمورد افزایش نرخ تلفن
به گزارش ایتنا از مهر، پیرو مصوبه افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت درون شهری از ۳۰ به ۴۵ ریال و انتقاد از گرانی تعرفهzwnj;های مخابراتی، شرکت مخابرات ایران توضیحاتی ارائه کرد.
 
کارت‌های ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی اول مهر می‌سوزد
کارتzwnj;های اعتباری ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی تا پایان شهریور ماه سال جاری معتبر است.
 
نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ برگزار می‌شود
نمایشگاه ایران تلهzwnj;کام ۲۰۱۶ از تاریخ ۴ لغایت ۷ مهر ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاهzwnj;های بینzwnj;المللی تهران برگزار خواهد گردید.
 
در پی انفجار لوله گاز در منطقه شهران از بامداد ساعات اولیه امروز ارتباطات این منطقه و برخی مناطق اطراف با دشواریzwnj;هایی همراه شده است.
 
مخابرات فرصتی برای جبران و خطا ندارد
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در نشست کاری با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات استان تهران، بر ارتقای جایگاه کلان مجموعه بزرگ شرکت مخابرات ایران در عرصه صنعت مخابرات و ارتباطات کشور تاکید کرد.
 
رویکرد هیات مدیره جدید مخابرات به تعدیل نیرو
برات قنبری، کلیدیzwnj;ترین برنامه مدنظر هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران را بازسازی شبکه این شرکت عنوان کرد و گفت: قطعا اعضای جدید با توجه به اینکه مخابرات یک گنج است و ارزش بسیاری دارد، به این مهم خواهند پرداخت.
 
مشتریان تی‌موبایل سهام‌دار این شرکت مخابراتی می‌شوند
به گزارش ایتنا از فارس، سومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در آمریکا یک سهم رایگان از تیzwnj;موبایل را به هر یک از مشترکان خدمات پس پرداخته و ثابت خود اعطا میzwnj;کند.
 
وضعیت شرکت مخابرات کشور سال آینده بهتر می‌شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وضعیت شرکت مخابرات کشور در سالzwnj;های آینده بهتر خواهد شد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت مخابرات حمایت میzwnj;کند.
 
سهام مخابرات را حفظ کنید
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران درباره واگذاری تلفن ثابت با قیمت جدید گفت: تلاش ما این است که قیمتzwnj;ها را واقعی کنیم با این حال خبر قطعی در اینzwnj;باره را باید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پرسید.
 
مرکز بین‌المللی تحقیق و توسعه فناوری‌های پیشرفته مخابراتی راه‌اندازی شد
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مرکز بینzwnj;المللی تحقیق و توسعه فناوریzwnj;های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی با همکاری شرکت توسعه اعتماد مبین و انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی ( ETRI) راهzwnj;اندازی شد.
 
نجات کشتی راکد مخابرات زیر سایه اعضای جدید
با تغییرات صورتzwnj;گرفته در اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، تغییر موضع وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تعرفهzwnj;های مخابراتی و وعدهzwnj;های ابتدایی اعضای جدید در آغاز کار قابل توجه بود.
 
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT