پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
آغاز ثبت نام نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶
ثبت نام از متقاضیان داخلي مشارکت در هفدهمین نمایشگاه بینzwnj;المللي صنایع مخابرات و اطلاعzwnj;رساني (ایران تلهzwnj;کام ۲۰۱۶) از تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ آغاز گردید.
 
۲۰۰۰ مشترک خسارت اختلال و قطع اینترنت گرفتند
شرکت مخابرات استان تهران توافقzwnj;نامه سطح خدمات اینترنتی ( SLA ) را برای مشترکین خود اجرا کرد.
 
عضو هیات مدیره مخابرات: قبول نداریم سرعت اینترنت‌مان پایین است
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات درباره علت سرعت پایین اینترنت این شرکت تاکید کرد که به اصل این سوال از نظر کارشناسی اعتقادی نداشته و قبول ندارد سرعتzwnj; اینترنت مخابرات کمتر از شرکتzwnj;های دیگر است زیرا این موضوع به این بستگی دارد که مشترک چه سرویسی را با چه حجم و پهنایzwnj;باندی گرفته است.
 
۱.۵ میلیون تلفن بی‌استفاده در تهران
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران با تاکید بر اینکه هر خط تلفن ثابت در شهری مانند تهران بین یک میلیون و ۱۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد، گفت: اکنون بیش از یک و نیم میلیون خط تلفن ثابت بدون کارکرد در این شهر وجود دارد.
 
تعیین تکلیف مشترکان پرمصرف اینترنت نامحدود مخابرات
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: با دستور جدید وزارت ارتباطات از این پس مکالمه تلفن ثابت به ثابت داخل شهری و ثابت به موبایل به دقیقه رُند میzwnj;zwnj;شود و برای تماسzwnj;های زیر ۳۰ ثانیه معادل ۳۰ ثانیه محاسبه خواهد شد.
 
توضیحات مدیر عامل مخابرات تهران درباره اختلالات اینترنت
علیzwnj;رضا صیدی ظهر امروز در قالب مراسم رونمایی از قالب جدید پرتال شرکت مخابرات استان تهران به ارائه توضیحاتی دربارهzwnj; فعالیت این شرکت پرداخته و پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران شد.
 
تعرفه‌های تلفن ثابت از اول مرداد تغییر کرد
محمود واعظی ظهر امروز در مراسم رونمایی از سامانه اندازهzwnj;گیری و پایش کیفی شبکه ارتباطات زیرساخت به پاسخگویی به برخی سوالات خبرنگاران پرداخت.
 
قیمت خط تلفن ثابت ۲۰۰ هزار تومان شد
شرکت مخابرات استان تهران، قیمت هر خط تلفن ثابت را ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
 
722 میلیارد ریال تجهیزات مخابراتی طی 4 سال به سرقت رفت
معاون عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: ۷۲۲ میلیارد ریال تجهیزات مخابراتی از سال ۹۲ تاکنون به سرقت رفته است.
 
جنجال بر سر واگذاری تلفن ثابت
با پایان یافتن مهلت پروانه شرکتzwnj;های PAP (سرویس دهندگان ADSL ) پس از ۱۰ سال، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مجوز فعالیت به ۱۳ شرکت اینترنتی را در قالب پروانهzwnj;های جدید خدمات ارتباطات ثابت (FCP ) اعطا کرد.
 
پایان اعتبار کارت‌های ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی
کارتzwnj;های اعتباری ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی تا پایان شهریور ماه سال جاری معتبر است.
 
امکان سنجش سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات فراهم شد
سامانه بومی و متمرکز سنجش سرعت و کیفیت اینترنت، مختص کاربران سرویسzwnj;های اشتراکی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران راهzwnj;اندازی شد.
 
خطوط پنج رقمی به بازار کسب و کار می‌آیند
خطوط تلفن با ارقام کم تعداد، یکی از این ابزارهای پرقدرت برای کسب و کار در دنیای ارتباطات به شمار میzwnj;رود و صاحبان مشاغل تمایل دارند شماره خط تلفنی که راحت در ذهنzwnj;ها باقی بماند را داشته باشند تا اعتبار کسب و کار حقوقی خود را بیشتر کنند.
 
قیمت اینترنت غیرحجمی مخابرات تغییر کرد
شرکت مخابرات استان تهران، این مصوبه را در راستای کاهش هزینه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی و جایگزین اینترنت نامحدود اعلام کرد.
 
نرخ های جدید تلفن پس از ابلاغ در قبوض محاسبه می شود
به گزارش ایتنا از مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات هفته گذشته در یک جدول تعرفهzwnj;ای، نرخzwnj;های جدیدی را برای خدمات اینترنت و تلفن ثابت تصویب کرد.
 
چه بر سر آبونمان تلفن ثابت می‌آید؟
به گزارش ایتنا از تسنیم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که از ابتدای کار دولت یازدهم شعار دفاع از حقوق مردم را سر داد و شهریور ماه سال ۹۲ یک تنه جلوی افزایش تعرفهzwnj;های تلفن ثابت و سیار ایستاد، با افزایش ۵۰ درصدی تعرفه تلفن ثابت موافقت کرد.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT