پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
شمارش معکوس برای آغاز بزرگ ترین رویداد مخابراتی کشور به گزارش ایتنا بزرگzwnj;ترین گردهمائی مخابراتی کشور با حضور بیش از ۳۱۵ شرکت کننده داخلی و خارجی از ۲۲ کشور جهان طی مراسم ویژهzwnj;ای روز یکشنبه چهارم مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاهzwnj;های بینzwnj;المللی تهران افتتاح خواهد شد.
 
یک ماه انتظار برای خرید تلفن ثابت زمان زیادی نیست!
بحث واگذاری تلفن ثابت و وقفهzwnj;ای که در این باره رخ میzwnj;دهد موضوعی است که گلایهzwnj; وزیر ارتباطات را هم به دنبال داشته است.
 
اخذ ودیعه غیرقانونی برای ثبت نام ADSL
اخذ ودیعه بابت ثبت نام و بررسی امکان ارائه سرویس ADSL در بسیاری از شرکتzwnj;های اینترنتی رویه شده است در حالی که این کار اساساً غیرمجاز است.
 
تعرفه واردات گوشی تلفن همراه در کف است
رئیس اتحادیه دستگاهzwnj;های مخابراتی گفت: واردات گوشی موبایل با ۵ درصد هزینه گمرکی و ۹ درصد مالیات بر ارزشzwnj;افزوده که از مشتری نهایی دریافت میzwnj;شود، در کف تعرفه قرار دارد و انتظار میzwnj;رود با این تعرفه حداقلی، قاچاق موبایل از بین رود.
 
مخابرات واگذاری فیبر تاریک را آغاز کرد
به گزارش ایتنا از ایسنا، رسول سراییان، اشاره به مباحث مربوط به فیبر تاریک اظهار کرد: laquo;ما در چارچوب قوانین و مقررات رگولاتوری هر چه مصوبه بدهند اجرا میzwnj;کنیم، بنابراین درباره مصوبه ۲۳۰ این سازمان که ما باید سابzwnj;داکت و داکت را در اختیار اپراتورها و متقاضیان بگذاریم، شروع به واگذاری کردیم و این اتفاق قطعا در کاهش انحصار مخابرات تاثیر خواهد داشت و بازیگران و رقابتzwnj;ها زیادتر میzwnj;شوند.
 
سرمایه‌گذاری مشترک مخابرات و اپراتورهای اینترنت
برات قنبریnbsp; در مورد گلایه اپراتورهای جدید بازار اینترنت (FCP ) از عدم دریافت امکانات مخابراتی در برخی از شهرها به دلیل نبود ظرفیتهای زیرساختی مخابرات اظهار داشت: طی جلساتی که با شرکتهای دارای پروانه ارتباطات ثابت (FCP ) و شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت (PAP ) در هفته های اخیر داشته ایم برای مشارکت در سرمایه گذاری و توسعه اینترنت و تلفن در کشور به نتیجه رسیدیم.
 
موبایل و ثابت در سال ٩٧ ادغام می‌شوند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: یکپارچگی تمامی سرویسzwnj;های موبایل و ثابت و ادغام همراه اول با مخابرات ایران در سال ٩٧ انجام میzwnj;شود و سپس برای تمامی خدمات تنها یک قبض صادر خواهد شد.
 
برخورد جدی با کالای قاچاق از اول مهر ماه
رئیس اتحادیه دستگاهzwnj;های مخابراتی از برخورد جدی با کالای قاچاق از اول مهر ۹۵ خبر داد و گفت: از این تاریخ خرید کالای قاچاق و بدون گارانتی دیگر قابل توجیه نیست و اتحادیه به این موارد رسیدگی نخواهد کرد.
 
سرعت شبکه‌های مخابراتی نسل چهارم ۲ برابر می شود
به گزارش ایتنا از مهر، شرکت تی ndash; موبایل پیش از این هم از فناوری خاصی در شبکه مخابراتی خود موسوم به ۴x۴ MIMO استفاده کرده بود که انتقال یک سیگنال بی سیم را از چهار مسیر مستقل ممکن می کرد و در نهایت این سیگنال ها با یکدیگر ترکیب شده و کارآیی و سرعت خدمات اینترنت همراه را افزایش می دهند.
 
دستاورد حضور بزرگان مخابراتی دنیا در تهران
بزرگترین اپراتورهای مخابراتی دنیا با حضور در کنفرانس ایران کانکت ۲۰۱۶ تمایل خود را برای همکاری با ایران و سرمایهzwnj;گذاری دربخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان اعلام کردند.
 
فناوری فیبرنوری در صنعت ساختمان به‌کارگرفته شد
به گزارش خبرگزاری مهر، رضا خلیلی، معاون شبکه شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه این پروژه به صورت پایلوت و برای اولین بار در کشور انجام شده است، گفت: از مزایای پروژه fiber to the home (FTTH ) می توان به ارائه خدمات یکپارچه نظیر شبکه دوربین های مدار بسته، مراکز تلفن سانترال، تلویزیون و شبکه های داخلی، پیجینگ، وایرلس و آیفون تصویری اشاره کرد.
 
هفدهمین نمایشگاه بینzwnj;المللی صنایع مخابرات و اطلاعzwnj;رسانی که بیشzwnj;تر با نام اختصاری ایران تله کام شناخته شده است از ۴ لغایت ۷ مهرماه ۱۳۹۵ در فضائی به وسعت تقریبی سی و دو هزار مترمربع در سالنــــهای ۶، ۷، ۹-۸، ۱۱-۱۰، ۱۳-۱۲، ۱۴، ۲۷ و سری ۲۵ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان و علاقهzwnj;مندان خواهد بود.
 
شکستن انحصار مخابرات با فیبر تاریک
به گزارش ایتنا از ایسنا، عبداللـه فاتح گفت: laquo;در مصوبه جدید ۲۳۰ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مقرر شده امکانات اضافهzwnj;ای که سازمانzwnj;های دولتی دارند به بخش خصوصی بدهند تا این بخش بتواند از این امکانات استفاده کرده و به صورت خدمات ارائه دهد.
 
خط تلفن ۲۰۰ هزار تومانی هم افاقه نکرد
از ابتدای مرداد ماه تغییراتی در تعرفه تلفن ثابت صورت گرفته و در کنار آن قیمت هر خط تلفن ثابت نیز چهار برابر شد.
 
ضریب نفوذ تلفن ۳۸ درصد شد
دفتر بررسیzwnj;های اقتصادی معاونت برنامهzwnj;ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین وضعیت ارتباطات تلفن ثابت را تا پایان خردادماه سال ۹۵ منتشر کرد.
 
شبکه تحویل محتوای شرکت مخابرات ایران افتتاح می‌شود
شبکه laquo;CDNraquo; شرکت مخابرات ایران که به منظور کاهش بار ترافیک شبکه ملی اطلاعات و بهبود کیفیت تحویل محتوا و خدمت به مشتریان ایجاد شده است، همزمان با هفته دولت به طور رسمی مورد بهرهzwnj;برداری قرار میzwnj;گیرد.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT