پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
با افزایش قیمت ثبت‌نام تلفن‌ثابت مخالف بودم
رئیس کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس با اشاره به افزایش اخیر قیمت ثبتzwnj;نام تلفنzwnj;ثابت از ۵۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان گفت: از ابتدا با افزایش قیمت ثبتzwnj;نام تلفنzwnj;ثابت مخالف بودم زیرا معتقدم این رویه اشتباه است.
 
احتمال تعدیل ۲۴ هزار نیروی مخابراتی
برخلاف دغدغه پرسنل بخش خصوصی شرکت مخابرات ایران مبنی بر اجرای طرح طبقهzwnj;بندی مشاغل، وزیر ارتباطات هفته گذشته نامهzwnj;ای به وزیر کار نوشته و در آن به صورت ضمنی خبر از احتمال تعدیل مخابراتیzwnj;ها در صورت اجرای این طرح داده است.
 
انقلاب مخابراتی با سرعت بارگذاری 5 گیگابیت در ثانیه
به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، در حالی که هنوز بسیاری از کشورهای جهان استفاده از فناوری نسل چهارم مخابراتی را آغاز نکردهzwnj;اند، برنامهzwnj;ریزی به منظور ارائه خدمات نسل پنجم که سرعت بارگذاری دادهzwnj;ها را به نحو چشمzwnj;گیری افزایش میzwnj;دهد، آغاز شده است.
 
ابتکار عمل در قبوض تلفن‌ثابت
شرکت مخابرات گویا در صدور قبوض این دوره تلفن ثابت ابتکار به خرج داده است؛ زیرا هزینهzwnj;های جدیدی از جمله معوقه مبلغ ثبتzwnj;نام تلفن و برگشت مبلغ کدهای خدماتی از قبوض سردرآوردهzwnj;اند که حتی مخابراتیzwnj;ها هم پاسخی برای آن ندارند.
 
مردم تلفن‌هایی که استفاده نمی‌کنند را پس بدهند
وزیر ارتباطات و فناوری، تلوزیون اینترنتی و پیامzwnj;های چندرسانهzwnj;ای را مسیری دانست که کشورها به آن وارد شدهzwnj;اند و در ادامه صدا و سیما را به سعه صدر در برخورد با تولیدکنندگان محتوا دعوت کرد.
 
بر اساس قوانین جاری، دستگاهzwnj;ها موظف هستند پروژهzwnj;هایی را که بخشzwnj;های داخلی توان انجام آن را دارند به بخش خصوصی واگذار کنند که در این بین موضوع واگذری طرح هزار میلیارد تومانی سامانه جامع پیمایش هوشمند تردد ناوگان (سپهتن) به بخش خصوصی واگذار شده که به روایت دبیر سندیکای شناسایی و مکانzwnj;یابی رادیویی با ابهامات جدی همراه است.
 
اخذ هزینه بابت کدهای خدماتی رایگان به دلیل اشکال فنی
سخنگوی مخابرات تهران و البرز گفت: به دلایل فنی یک بدهکاری بابت ثبتzwnj;نام تلفن ثابت و یک بستانzwnj;کاری بابت دریافت اشتباه هزینه تماس با کدهای رایگان در قبوض تلفن ثابت ایجاد شده بود که با مشترکان تسویه شد.
 
یک مرد کفاش که سه سال قبل به اتهام قتل یک عکاس دستگیر و پسzwnj; از محاکمه به اعدام محکوم شده بود، صبح دیروز با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران بیzwnj;گناه شناخته و آزاد شد.
 
اختلال در 9 مرکز مخابراتی از امروز
عملیات کابلzwnj;برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید رشیدی، شهدای چیتگر، شهدای وردآورد، شهید رجایی، پیروزی، شهید عاطف، شهید صالح طبری، شهید آیت و پیام نور از تاریخ ۲۶ مهرماه آغاز میzwnj;شود.
 
ارائه اینترنت پرسرعت بر بستر سیم مسی تا 100 مگابیت امکانپذیر شد
یک مقام مسئول در مخابرات تهران گفت: در حالی که به دلیل محدودیت سیم مسی امکان ارائه سرعتzwnj;های بالا در ADSL ممکن نبود، با ارتقای سیستم موجود ارائه سرعت ۱۰۰ مگابیتی امکانzwnj;پذیر شده است.
 
تجمع تعدادی از کارکنان شرکتی مخابرات در مقابل مجلس
به گزارش ایتنا از ایسنا، این افراد خواستار اجرای طرح طبقهzwnj;بندی هستند که بر مبنای آن حقوق و مزایای یکسانی برای کارمندان شرکتی و رسمی در نظر گرفته میzwnj;شود.
 
خودکفایی ایران در برخی تجهیزات مخابراتی
مدیر عامل شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، دوره تحریمzwnj;ها را که از تبعات آن ورود محصولات چینی و عدم الزام اپراتورهای مخابراتی به استفاده از توان داخلی بود، بدترین دوره zwnj;برای این شرکت دانست و بر لزوم انتقال دانش فنی به کشور برای پیشرفت در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی تاکید کرد.
 
شرکت مخابرات استان تهران همزمان با تلکام ۲۰۱۶ به ارائه و رونمایی سرویس VDSL2 که امکان دسترسی به اینترنت ۱۰۰ مگابیتی را فراهم می کند، خواهد پرداخت.
 
جلسات مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوقzwnj;العاده سندیکای شرکتzwnj;های شناسایی و مکانzwnj;یابی رادیویی از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۲:۰۰ روز یک شنبه ۴ مهر ماه ۱۳۹۵ در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار گردید.
 
ارتباط نخستین اپراتور خصوصی تلفن ثابت برقرار شد
به گزارش ایتنا از فارس، بابک تراکمه در پاسخ به سوالی درباره گلایه اپراتورهای ارتباطات ثابت (FCP) از عدم همکاری مخابرات در برقراری ارتباط اینترکانکشن با تلفنzwnj;های اینترنتی این شرکتzwnj;ها اظهارداشت: در حال حاضر مخابرات همکاری لازم را با شرکتzwnj;های FCP برای برقراری اینترکانکشن (اتصال متقابل) بین تلفنzwnj;های اینترنتی و شبکه مخابرات ایران را دارد.
 
شرکت ارتباطات مبینzwnj;نت، مثل همیشه با دست پر به نمایشگاه ایران تلهzwnj;کام امسال میzwnj;رود.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT