پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
مخابرات اقساطش را پرداخت کرد
مسوولان شرکت مخابرات ایران از پرداخت بدهیzwnj;های این شرکت به سازمان خصوصیzwnj;سازی خبر میzwnj;دهند.
 
درخواست مهلت سه ماهه از خصوصی‌سازی برای پرداخت اقساط مخابرات
رئیس هیأت مدیره توسعه اعتماد مبین نامه امروز سازمان خصوصیzwnj;سازی مبنی بر لغو قرارداد شرکت مخابرات را مربوط به پرداخت اقساط این شرکت عنوان و ابراز امیدواری کرد که با مذاکره انجامzwnj;شده و پذیرش تقاضای استمهال این موضوع حل شود.
 
ضریب نفوذ تلفن ثابت در شهرها 37 درصد و در روستاها 27 درصد است
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ضریب نفوذ تلفن ثابت در شهرها را ۳۷ درصد و در روستاها ۲۷ درصد عنوان کرد.
 
مروری بر آخرین وضعیت ثبت‌نام و خرید تلفن ثابت
به گزارش ایتنا از ایسنا، از اول مرداد ماه سال جاری قیمت خرید هر خط تلفن ثابت از ۵۰ به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت، چراکه مسئولان مخابراتی تاکید داشتند قیمت هر خط در شهری مانند تهران بیش از یک میلیون تومان است و هزینهzwnj;های نگهداری از خطوط برای شرکت مخابرات مقرون به صرفه نیست.
 
تغییرات مدیریتی در مخابرات انجام شد
شرکت مخابرات ایران بنا بر تصمیم هیات مدیره و تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت، مهرماه امسال انحلال تمامی شرکتهای مخابرات استانی و ادغام با شرکت مخابرات ایران را در راستای ساماندهی ساختار مدیریتی و یکپارچه سازی این تشکیلات، کلید زد.
 
مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درباره مشکلات اضافه دریافتی قبوض تلفن ثابت گفت: اضافه دریافتی قبوض تلفن ثابت تا حصول نتیجه پیگیری میzwnj;شود.
 
درآمد ۷۰هزار میلیاردی کشور از ارتباطات
به گزارش ایتنا از مهر، به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صادق عباسی شاهکوه در تشریح وضعیت بازار ارتباطات کشور گفت: بررسی وضعیت بازار نشان میzwnj;دهد درآمد حاصل از ارتباطات کشور از ۲۰ هزار میلیارد تومان در پایان سال ۹۴ به حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان در پایان سال ۹۹ میzwnj;رسد که بخش اعظم این درآمد، به دیتا اختصاص دارد.
 
۴ مرکز مخابراتی تهران توسعه می‌یابد
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات آیت الله طالقانی، شهدای چیتگر، پیروزی و شهدای ملارد از تاریخ ۲۵ آبان ماه آغاز می شود.
 
به گزارش ایتنا از مهر، عباس پاپی زاده اظهار کرد: در سفر روز جمعه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دو محور از زیرساخت های مخابراتی و همچنین صادراتی دزفول بازدید به عمل آمد.
 
به گزارش ایتنا از تسنیم، دهم آبان پروانه فعالیت پنج شرکت ارتباطی در قالب ارائه کننده خدمات تلفن ثابت منقضی شد و به این ترتیب رقبای شرکت مخابرات ایران پس از ۱۳ سال از میدان رقابت کنار رفتند.
 
تجهیزات انتقال شبکه‌های مخابرات نوری بومی سازی شد
به گزارش ایتنا از مهر، به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، طرح بومی سازی تجهیزات مخابرات نوری طی ۲۱ ماه با هدف تامین بخشی از هزینهzwnj;های مورد نیاز برای اجرای پروژه ملی laquo;تواناraquo; با موضوع طراحی، تولید و فروش تجهیزات و ارائه خدمات سیستمzwnj;های انتقال DWDM انجام گرفت.
 
محاسبه مکالمه تلفن ثابت با موبایل براساس زمان‌های ۳۰ ثانیه‌ای شد
به گزارش ایتنا از تسنیم، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در راستای اصلاح بندهای مصوبهzwnj;ای مربوط به مکالمات تلفن ثابت دو بند از مصوبه خرداد ماه سال جاری را اصلاح کرد.
 
صفرهای تحمیلی
laquo;مراکز مخابراتی با ترفندهای مختلف خطوط صفر تلفن ثابت را به مشتریان میzwnj;فروشند.
 
احتمال بازگشت مابه‌التفاوت قبض‌های تلفن به حساب مردم
سخنگوی شرکت مخابرات گفت: در صورتی که وزارت ارتباطات تشخیص دهد، بخشی از مبلغی که در قبضzwnj;های این دوره تلفن ثابت اعمال شده به مردم بازگردانده خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا از مهر، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: رعایت اصول پدافند غیرعامل، تضمین کننده امنیت و پایداری شبکه مخابراتی کشور است و در همین راستا در هفته پدافند غیرعامل که از دوم تا هشتم آبان ماه در سراسر کشور در جریان است، مانور تخصصی سایبری برگزار خواهد شد.
 
جاسوسی غول مخابراتی آمریکا از مشترکانش بدون حکم دادگاه
شرکت مخابراتی ATamp;T آمریکا با اجرای یک برنامه مخفیانه موسوم به Hemisphere به پلیس و نهادهای قضایی ایالات متحده امکان داده تا به کل متادیتای مکالمات انجامzwnj;شده مشتریانش دسترسی یابند.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT