پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به اعلام صورت حساب قبض یکzwnj;ماهه از مرداد و حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت تا پایان سال، از مشوقzwnj;هایی برای کسانی که قبض خود را بدون صورتzwnj;حساب و به صورت مستقیم پرداخت میzwnj;کنند خبر داد.
 
قبوض کاغذی تلفن ثابت تا پایان سال حذف می‌شود
معاون شرکت مخابرات ایران از حذف قطعی قبوض کاغذی تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: همزمان با این طرح، برنامه افزایش کانالzwnj;های ارسال و دریافت صورتzwnj;حساب و اعلام صورتzwnj;حساب یک ماهه در دستورکار است.
 
خطوطی که امکان دریافت اینترنت ندارند جمع‌آوری می‌شوند
داوود زارعیان درباره الزام کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای حذف و جمعzwnj;آوری خطوط PCM تلفن ثابت و برنامه شرکت مخابرات ایران برای جایگزین کردن این خطوط، اظهار داشت: توسعه خطوط PCM از چند سال پیش در شبکه مخابرات ایران متوقف شده و در سالzwnj;های اخیر نیز نصب PCM به صورت موردی و بنا به درخواست انجام میzwnj;شد.
 
نظارت رگولاتوری بر شرکت مخابرات
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره لزوم راهzwnj;اندازی سامانهzwnj;ای برای ثبتzwnj;نام الکترونیکی تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران در راستای کاهش مراجعات با پیگیری رگولاتوری توضیح داد.
 
به گزارشnbsp; ایتنا از ایسنا، شرکت مخابرات ایران در حوزه حمایت از شرکتzwnj;های نوپا، اعلام کرده که از تمامی ایده های نو و خلاقانه در این زمینه استقبال میzwnj;کند.
 
روند نزولی نصب تلفن ثابت در کشور
دفتر بررسیzwnj;های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات، آخرین آمار توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور را که مربوط به پایان سال ۹۵ میzwnj;شود، منتشر کرد.
 
نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۷ برگزار می‌شود
نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۷ از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاهzwnj;های بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.
 
برای تغییر نام یا وصل تلفن به حضور مالک نیازی نیست
به گزارش ایتنا از ایسنا،zwnj;داوود زارعیان با اشاره به سادهzwnj;سازی ارائه خدمات برای دفتر امور مشترکان مخابرات اظهار کرد: سادهzwnj;سازی خدمات در چند حوزه وجود دارد.
 
سیاست آتی مخابرات، توسعه شبکه‌های IP و فیبر نوری
به گزارش ایتنا از ایسنا، قنبری در مجمع عمومی عادی سالانه مخابرات ایران اظهار کرد: حماسه بزرگ حضور مردم در ۲۹ اردیبهشت، وظیفه ومسئولیت مدیران را در شرکت مخابرات ایران، به عنوان یکی از بزرگ ترین بنگاه های اقتصادی کشور، با بیش از ۱۰۰ هزار نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم، مهم تر از همیشه ساخته است.
 
اعتراض سهامداران به پول‌های راکد ۳۰ سال مخابرات
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران به شکل متفاوتی برگزار شد.
 
ورود اپراتورهای خصوصی برای واگذاری خط ثابت به متقاضیان
مدیرعامل شرکت مخابرات درباره برنامه توسعه تلفن ثابت در سال ۹۶ برای رفع صف انتظار فیشzwnj;های تلفن ثابت، گفت: امسال قطعا وضعیت بهتر خواهد شد، البته سایر اپراتورهای ثابت نیز برای تامین تلفنzwnj;های ثابت مورد نیاز متقاضیان وارد شدهzwnj;اند.
 
چند پیش‌بینی از وضعیت صنعت مخابرات
این روزها مدام به مزایای سرعت نسل پنجم ارتباطات (5G) اشاره میzwnj;شود.
 
هر نوع توسعه شبکه مخابراتی به دلیل احتمال بروز اختلال به بعد از انتخابات موکول شد
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: هیچ برنامه توسعهzwnj;ای که موجب بروز اختلال و قطعی در ارتباطات شود تا پایان انتخابات در سراسر کشور انجام نشود.
 
ساده‌سازی ارایه خدمات در مراکز مخابراتی
نخستین مرحله اصلاح دستورالعمل اجرایی laquo; آیینzwnj;نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت و خدمات مخابراتیraquo; به منظور ساده سازی ارائه خدمات، برای یک دوره شش ماهه به تمامی مدیران مناطق در سراسر کشور ابلاغ شده است.
 
اصلاح مبنای محاسبه تعرفه تلفن ثابت
به گزارش ایتنا از ایسنا، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۴۶ خود درخواست اصلاح مصوبه جلسه شماره ۲۳۷ مربوط به تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ درباره مبنای محاسبه تعرفه تلفن ثابت را بررسی و بندshy;های ۴ و ۵ مصوبه مذکور را به شرح زیر اصلاح و تصویب کرده است:بند ۴) محاسبه کارکرد مشترکین برای مکالمات تلفن ثابت داخل استانی بر اساس دقیقه انجام و محاسبه خواهد شد.
 
نحوه محاسبه تعرفه در مکالمات زیر یک دقیقه
به گزارش ایتنا از ایسنا، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۵۴ خود، پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات رادیویی را در راستای حفظ حقوق مشترکین و بهshy;zwnj;منظور شفافshy;zwnj;سازی نحوه محاسبه تعرفه در مکالمات زیر یک دقیقه و بهshy; عبارتی تعیین مبنای محاسبه تعرفه از/ به شمارهshy;zwnj;های ثابت ترابردپذیر موضوع مصوبه جلسه شماره ۲۴۲ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را بررسی و به شرح زیر تصویب کرد:quot;کارکردهای مشترکین برای مکالمات تلفن ثابت به ثابت، که یکshy; طرف مکالمه، تلفن ثابت از نوع ترابرد پذیر است و یا مکالمات تلفن ثابت ترابرد پذیر به تلفن همراه براساس نیم دقیقه محاسبه خواهد شد.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT