پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
بازگشت «نامحدود» مخابرات و باز هم مخابرات!
nbsp;از زمان خصوصیzwnj;سازی سرهمzwnj;بندی شده این نهاد تا کنون مشکلات عدیدهzwnj;ای گریبان مشتریان و به ویژه کاربران اینترنت این شرکت را گرفته است و جالب آنکه laquo;مخابراتraquo; به خوبی میzwnj;داند که از دست بالای خود چگونه برای گرفتن امتیازات بهره بگیرد!به گزارش ایتنا از تابناک، آبان ماه سال ۸۸ برابر با ۵۱ درصد از سهام شرکت مخابرات ایران به بخش خصوصی واگذار شد؛ واگذاری که در همان زمان هم سر و صدای بسیاری بر پا کرد و در کمال تعجب، بدون در نظر گرفتن بسیاری از موارد و الزامات واگذاری و خصوصیzwnj;سازی ndash; نه حتی به لحاظ قانونی بلکه از دیدگاه فنی ndash; یکzwnj;باره یکی از پرسودترین شرکت های دولتی در زمان خود ndash; و چه بسا در حال حاضر ndash; به نحوی واگذار شد که هنوز هم تبعات و آثار آن دامنگیر دولت، مشتریان و حتی خود بخش خصوصی است.
 
مخابرات: جلوگیری از مکالمه نامحدود عادلانه نیست
سخنگوی مخابرات ایران درباره اینکه رگولاتوری مکالمه نامحدود تلفنzwnj;ثابت و همراه اول را نسبت به رقبا ضدرقابتی میzwnj;داند، گفت: خانواده ۹۰میلیون مشترکی همراه اول و مخابرات از ویژگیzwnj;های پروانه مخابرات است و دستور عدم استفاده از این ویژگی خلاف عدالت خواهد بود.
 
سرویس انتقال هزینه مکالمه تلفن همگانی به ثابت راه‌اندازی شد
به گزارش ایتنا از ایسنا، خلیلی - معاون شبکه مخابرات استان تهران - با اعلام این مطلب افزود: در سرویس انتقال هزینه مکالمه تلفن همگانی به تلفن ثابت یا VA میzwnj;توان از تمام تلفنzwnj;های همگانی بدون نیاز به کارت تلفن همگانی استفاده کرد.
 
فروش اینترنت نامحدود 128 کیلوبیت در تهران متوقف شد
بنابراعلام شرکت مخابرات استان تهران فروش سرویس اینترنت نامحدود با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در استان تهران متوقف شد.
 
پیامک‌های تبلیغاتی مؤسسات مالی غیر مجاز مسدود شد
داوود زارعیان معاون شرکت مخابرات ایران در مورد این دستورالعمل که از سوی رگولاتوری به مخابرات ابلاغ شده است اظهار داشت: براساس این دستورالعمل، مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز که مورد تائید بانک مرکزی نیستند، اجازه ارسال پیامکzwnj;های تبلیغاتی نخواهند داشت.
 
پاسخ مدیرعامل مخابرات به منتقدان خرابی تلفن
برخی از مشترکان از طولانیzwnj; شدن روند حل مشکل خرابی تلفن ثابت گلایه دارند با این وجود مدیرعامل مخابرات استان تهران تاکید دارد در این زمینه امور با سرعت خوبی انجام میzwnj;شود.
 
چرا خرید تلفن ثابت سخت شد؟
مشکلات مردم در ثبت نام برای دریافت تلفن ثابت به گونهzwnj;ای است که حتی وزیر ارتباطات هم به انتقاد از این موضوع پرداخته است با این وجود مسئولان شرکت مخابرات تاکید دارند در بسیاری از استانzwnj;ها واگذاری تلفن ثابت به صورت بهzwnj;روز انجام میzwnj;شود.
 
سرپرست شرکت مخابرات ایران گفت: در دههzwnj;های گذشته، حمایت دولت از بخش خصوصی در برنامه توسعه کشور، فقط یک نوشته بود اما امروز این حمایت به یک نیاز حاکمیتی از سوی طرفین تبدیل شده است.
 
مطالبات 7000 میلیاردی باید به خزانه مخابرات بازگردد
مصطفی سیدهاشمی اظهار کرد: این کار به دو روش میzwnj;تواند صورت گیرد، یکی از این روشzwnj;ها، برنامهzwnj;ریزیzwnj;های خود استان برای بازگشت لاوصولیzwnj;ها و دومین روش، از طریق برونzwnj;سپاری انجام گیرد.
 
نوسازی شبکه مخابراتی کشور تا سال ۹۷
شرکت مخابرات ایران از نوسازی کامل شبکه مخابراتی کشور تا سال ۹۷ با سرمایهzwnj;گذاری ۷۲ هزار میلیارد ریالی خبر داد.
 
تعامل مخابرات با زیرساخت برای رفع مشکل فروش اینترنت در ۶ استان
معاون شرکت مخابرات ایران از تعامل با شرکت ارتباطات زیرساخت برای رفع توقف فروش پهنای باند اینترنت در ۶ استان خبر داد.
 
تمامی مشترکینی که قبل از تاریخ ۱۰ مهرماه سال جاری در کمپین شگفتzwnj;انگیز شرکت مخابرات استان تهران ثبت نام کردهzwnj;اند از زمان شروع قرارداد به مدت یک سال میzwnj;توانند از دانلود شبانه رایگان (از ساعت ۱ تا ۷ بامداد) استفاده نمایند.
 
خدمات غیرحضوری تلفن ثابت کدامند؟
به گزارش ایتنا از ایسنا، برای استفاده از خدمات غیرحضوری عضویت در سایت شرکت مخابرات الزامی بوده و لازم است مشترک پس از ثبت نام در سایت با مراجعه به یکی از دفاتر مخابراتی نزدیکzwnj; محل سکونت خود برای احراز هویت و فعالzwnj;سازی شناسه کاربری و رمز عبور خود اقدام کند.
 
مخابرات خصوصی به اندازه زمان دولتی بزرگ است
رئیس دفتر فناوریzwnj;های نوین مرکز پژوهشzwnj;های مجلس با بیان اینکه یکی از دلایل زیانzwnj;ده بودن بخش ثابت نحوه مدیریت است، گفت: اصل این تفکیک که تلفن ثابت زیانzwnj;ده و تلفن سیار سودzwnj;ده است، اشتباه است.
 
حل مشکل فروش پهنای باند اینترنت
معاون شرکت مخابرات ایران از حل مشکل فروش پهنای باند اینترنت در استانzwnj;های کشور خبر داد و گفت: وضعیت اینترنت ADSL در استانzwnj;ها نرمال است و افرادی که در این زمینه مشکل دارند با سامانه ویژه ۲۰۲۱ تماس بگیرند.
 
امکان دریافت صورت‌حساب میان دوره تلفن فراهم شد
دریافت صورتحساب میانzwnj;دوره بر اساس تاریخ مورد درخواست برای مشترکان مخابرات استان تهران، امکانzwnj;پذیر شد.
 
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT