پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
واکنش رسمی مخابرات به بازپس‌گیری سیم مسی
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در واکنش رسمی به بازپسzwnj;گیری سیمzwnj;مسی در ماده هفده قانون برنامه ششم توسعه، گفت: پول این شبکه توسط مخابرات به دولت پرداخت شده است؛ میzwnj;خواهند دارایی مخابرات را به زور پس بگیرند و این خلاف قانون است.
 
واکنش مخابرات به تکلیف دولت در بازپس گیری شبکه سیم مسی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در لایحه برنامه ششم توسعه، مکلف به رفع انحصار شبکه سیم مسی، کابل و داکت مخابراتی و بازپس گیری آن از شرکت مخابرات ایران شد.
 
فروش سهام مخابرات و همراه اول به فرانسوی‌ها نهایی نیست
سخنگوی مخابرات ایران گفت: اپراتور موبایل فرانسوی اورنج در زمان تحریم برای سرمایهzwnj;گذاری در شرکت مخابرات و همراه اول ابراز تمایل کرده و در پساتحریمzwnj; نیز قصد حضور پررنگzwnj;تر در خاورمیانه را دارد.
 
هشدار مخابرات برای کلاهبرداری پیامکی افراد سودجو
شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامکzwnj;های ارسالی توسط افراد سودجو با مضمون برنده شدن در قرعهzwnj;کشی هشدار دارد.
 
الحاق موبایل به اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی پیش از پایان سال 94
رئیس اتحادیه دستگاهzwnj;های مخابراتی گفت: تصمیمzwnj;گیری درباره اتحادیه صوت و تصویر در کمیسیون نظارت به بعد از انتخابات موکول شده اما احتمالا پیش از پایان سال ۹۴ بخش موبایل از اتحادیه صوت و تصویر جدا و به اتحادیه مخابرات ملحق میzwnj;شود.
 
تفاهم مخابراتی ایران و ایتالیا؛ مرکز مشترک IP در تهران تاسیس می‌شود
در جریان سفر حسن روحانی به ایتالیا مدیران ارشد دو شرکت ارتباطات زیرساخت و اسپارکل به نمایندگی از بخش مخابرات دو طرف با امضای یک تفاهم نامه همکاری در جهت توسعه ظرفیت IP، اقدام به تاسیس یک مرکز IP Pop در تهران خواهند کرد.
 
مخابرات به سمت باندلینگ می‌رود
امروزه باندلینگ (یکپارچهzwnj;سازی خدمات ارتباطی) در سطح جهان اتفاق افتاده است و دیر یا زود باید برای مخابرات ایران هم رخ دهد.
 
امکان تست سرعت اینترنت مخابرات ممکن شد
رضا خلیلی معاون شبکه شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه همzwnj;اکنون مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان تهران میzwnj;توانند بصورت آنلاین تست سرعت انجام دهند، گفت: مشترکین میzwnj;توانند با ورود به بخش خدمات اینترنتی سایت شرکت مخابرات استان تهران به نشانی www.
 
نسل جدید مراکز مخابراتی مبتنی برIP بهره‌برداری می‌شود
به منظور یکپارچهzwnj;سازی شبکه مادر مخابراتی و گذر از سیستمzwnj;های سوئیچینگ به IP، نسل جدید مراکز مخابراتی همزمان با فرارسیدن دهه فجر، توسط شرکت مخابرات ایران بهرهzwnj;برداری میzwnj;شود.
 
ساختار شرکت مخابرات ایران دوباره یکپارچه می‌شود
ساختار شرکت مخابرات ایران در راستای ارائه سرویس یکپارچه تلفن ثابت و دیتا به مشترکان، بار دیگر یکپارچه میzwnj;شود و به سالzwnj;های قبل از خصوصیzwnj;سازی بازخواهد گشت.
 
زیان خریداران موبایل از بی‌اطلاعی حقوقشان
کارشناس اتحادیه مخابرات با اشاره به اینکه مشتریzwnj;ها در بازار موبایل به دلیل بیzwnj;اطلاعی از حقوقشان متحمل ضرر میzwnj;شوند.
 
بازگشت 48 هزار کارمند مخابرات خصوصی به دولت
مدیرعامل سابق مخابرات گفت: ایده بازگرداندن سیم مسی و داکتzwnj;های مخابرات به دولت از سوی طرفداران دولت بزرگ مطرح میzwnj;شود که بهترین پیشنهاد برای مالک مخابرات است و ۸۰ درصد کارمندان مخابرات معادل ۴۸ هزار نفر را به دولت بازمی گرداند.
 
انتقاد از تحریم دو ساله مخابرات توسط وزارت ارتباطات
رئیس سندیکای صنعت مخابرات ایران گفت: با رکود دو ساله مخابرات به نظر میzwnj;رسد مخابرات از سوی وزارت ارتباطات تحریم شده است.
 
مخابرات توپ را به زمین شهرداری انداخت
طی ماهzwnj;های گذشته صفzwnj; انتظار برای دریافت تلفن ثابت چنان طولانی شده که این موضوع حتی گلهzwnj;های وزیر ارتباطات را هم به دنبال داشته است.
 
شرایط جذب اعضای برجسته در مرکز تحقیقات مخابرات اعلام شد
در راستای افزایش قابلیتzwnj;های علمی، تخصصی و اجرایی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستورالعمل بکارگیری اعضای برجسته از اعضاء هیات علمی و متخصصان وابسته از دانشگاهzwnj;ها و مراکز تحقیقاتی و شرکتzwnj;های دانش بنیان داخل و خارج کشور در این پژوهشگاه به تصویب رسید.
 
ارائه تلفن ثابت ارزان‌تر از مخابرات ادعاست
مدیر عامل مخابرات استان تهران گفت: ارائه تلفن ثابت ارزانzwnj;تر از مخابرات توسط شرکتzwnj;های جدید ارتباطات ثابت ادعاست و هیچ شرکتی بدون باندل خدمات ثابت و سرویسzwnj;های ارزش افزوده قادر به رقابت در این حوزه نیست.
 
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT