پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
به گزارش ایتنا از فارس، داود زارعیان اظهار داشت: مجمع عمومی فوق العاده مخابرات ایران فردا ۱۱ فروردین ماه برگزار میzwnj;شود.
 
مجامع شرکت مخابرات درگیر تنفس دولت مردان
مجامع عمومی فوقzwnj;العاده و عادی به طور فوقzwnj;العاده شرکت مخابرات ایران با درخواست دولت و سهام عدالت، در کمتر از یک ماه دو بار به تنفس کشیده شد.
 
سید هاشمی: بازگرداندن سیم مسی مخابرات مغایر قانون است
رئیس هیات مدیره مخابرات ایران گفت: بحث بازگرداندن سیمzwnj;مسی و حوضچهzwnj;های مخابراتی که در ماده ۱۷ قانون برنامه ششم توسعه مطرح شده، مغایر قانون است و امیدواریم در لایحه نهایی دولت اصلاح شود.
 
هزینه 5 میلیاردی قبض‌های تلفن برای مخابرات
چاپ و توزیع قبضzwnj;های تلفن ثابت، تنها در استان تهران سالانه هزینهzwnj;ای بین پنج تا شش میلیارد تومان به دنبال دارد.
 
درخواست رفع انحصار مخابرات از فیبر نوری
بحث برسر سرویسzwnj;دهی از طریق فیبرنوری میان شرکتzwnj;های ارائهzwnj;دهنده خدمات اینترنتی و شرکت مخابرات بالا گرفته است.
 
مخابرات امکان پرداخت سالانه ۵۰۰۰میلیارد تومان را به دولت دارد
اسدالله دهناد در مراسم افتتاح ۲۴۲ پروژه مخابراتی یزد با اشاره به این موضوع و بیان quot;بهzwnj;مدد توسعهzwnj;ها توانستیم انتخابات هفتم اسفند را بدون اختلال پشتzwnj;سر بگذاریمquot; اظهار کرد: با مساعدت دولت این امکان وجود دارد که ضمن افزایش اشتغالzwnj;زایی در کشور، سالانه بیش از پنجzwnj;هزار میلیارد تومان سود به دولت پرداخت شود.
 
مخابرات تهران به مشترکان ADSL خسارت پرداخت کرد
به گزارش ایتنا از تسنیم، کامران کاظمی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: درحال حاضر مشترکان اینترنت پرسرعت دارای سطح خدمات برنز هستند که خسارت بر مبنای آن پرداخت میzwnj;شود.
 
سرقت 140 میلیارد تومان کابل مخابرات
داود زارعیان - مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران - اظهار کرد: متاسفانه در کشور ما برخی علاقه به تخریب اموال دیگران دارند و این موضوع باعث وارد شدن خسارات فراوانی به مخابرات میzwnj;شود.
 
مشترکان تلفن ثابت گلایهzwnj;های متعددی از روند رسیدگی به خرابی تلفن دارند مدیرzwnj;عامل مخابرات استان تهران در پاسخ به این انتقادات تاکید دارد که از سوی اتحادیه جهانی مخابرات برای حل اکثر مشکلات ۲۴ ساعت و برای موارد خاص ۷۲ ساعت زمان مشخص شده است که ۹۹ درصد مشکلات باید در این زمان رسیدگی شود.
 
احتمال آشتی قریب‌الوقوع وزارت ارتباطات و مخابرات
وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران از ابتدای دولت یازدهم درگیر اختلافات مدیریتی هستند، اما به تازگی شنیدهzwnj;ها از تبادل لیستzwnj;های مدیریتی بین مدیران مخابرات و وزارت ارتباطات در جهت بهبود روابط و احتمال آشتی قریبzwnj;الوقوع حکایت دارد.
 
 
نوسازی شبکه مخابراتی کشور آغاز شد
معاون شرکت مخابرات ایران از آغاز نوسازی شبکه مخابراتی کشور در ۳ بخش مراکز تلفنی، زیرساخت شبکه و دیتا به صورت یکپارچه خبر داد و گفت: تجهیزات مورد نظر در مراکز تلفنی ۱۶ استان در حال نصب است.
 
بازگشت فروشندگان اروپایی و آسیایی به بازار مخابرات ایران
به باور داوود زاعیان، حالا و با رفعzwnj; تحریمzwnj;ها برخی شرکتzwnj;های آسیایی و اروپایی برای ورود به بازار مخابراتی ایران ابراز تمایل کردهzwnj;اند و با شروع همکاری با این شرکتzwnj;ها، توسعه شبکه مخابراتی کشور با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.
 
پاسخ سخنگوی مخابرات به داستان آش و جای آن
سخنگوی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به سخنان اخیر وزیر ارتباطات مبنی بر اینzwnj;که هنگام واگذاری مخابرات، آش با جای آن داده شد گفت: وقتی مخابرات برای فروش روی تابلوی بورس رفت تمام مسائلی که امروز مطرح میzwnj;شود دهzwnj;ها بار در سازمانzwnj;های مربوطه بررسی و مخابرات آگاهانه فروخته شد.
 
دو راهکار اصلاح واگذاری و بازپس‌گیری موارد حاکمیتی از مخابرات
رئیس دفتر فناوریzwnj;های نوین مرکز پژوهشzwnj;های مجلس راهکارهای قانونی اصلاح واگذاری مخابرات و بازگرداندن موارد حاکمیتی و سیمzwnj;مسی به دولت و نتایج احتمالی هر یک را تشریح کرد.
 
کاهش ۲۰ درصدی قیمت خرید تجهیزات مخابراتی از شرکت‌های خارجی
معاون شرکت مخابرات ایران از کاهش ۲۰ درصدی قیمت خرید تجهیزات مخابراتی از شرکتzwnj;های خارجی، به دلیل رفع تحریمzwnj;ها و حذف واسطهzwnj;ها در خرید این تجهیزات، خبر داد.
 
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT