پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
آبونمان تلفن ثابت ۵۰۰۰ تومان می‌شود
شنیدهzwnj;ها حاکی از این است که با برقراری صلح و صفا میان دولت و مخابرات قرار است براساس پیشنهادی از سمت دولت، تعرفه آبونمان تلفن ثابت در شهرهای اصلی به پنج هزار تومان برسد.
 
خدمات مخابرات یکپارچه می‌شود
به گزارش خبرگزاری مهر، رسول سرائیان گفت: شرکت مخابرات دو ماموریت مهم برعهده دارد که ماموریت اول شامل ارائه خدمات یکپارچه دیجیتال براساس خواست و نیاز مشتریان در قالب خدمات تلفن ثابت و همراه و دیتا است.
 
خدمات مخابرات یکپارچه می‌شود
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ارائه خدمات یکپارچه مخابراتی در قالب تلفن ثابت و همراه و دیتا خبر داد و گفت: زیرساختzwnj;های مخابراتی برای بنگاهzwnj;های اقتصادی و اپراتورها فراهم میzwnj;شود.
 
پیشنهاد ۲۵۰ هزار تومانی مخابرات برای حق اتصال تلفن ثابت
به گزارش ایتنا از فارس، لطیف وصلی در حاشیه مجمع مخابرات در پاسخ به سوال خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس درباره پیشنهاد مخابرات برای تغییر تعرفهzwnj;های تلفن ثابت اظهار داشت: هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران پیشنهاد تغییر تعرفه تلفن ثابت در دو بخش افزایش هزینه حق اتصال و افزایش هزینه آبونمان و ثبات تعرفه مکالمات را به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارائه داده است.
 
سامانه پاسخگویی به مشتریان تجاری مخابرات راه‌اندازی شد
بر اساس اعلام مخابرات، سامانه پاسخگویی۲۰۱۰ یا مرکز تماس متمرکز ویژه مشتریان تجاری شرکت مخابرات ایران به صورت ۲۴ ساعته و حتی در زمان تعطیلات ، پاسخگوی خدمات مورد نیاز مشتریان است.
 
مخابرات گنج است
برات قنبری به ارائهzwnj; توضیحاتی درباره روند اصلاح ساختار مدیریتی مخابرات پرداخت و عنوان کرد: در دوره گذشته یکی از بحثzwnj;هایی که همواره پیشzwnj;روی مخابرات قرار داشت، بحث تعرفهzwnj;ها بود که این مساله کمی کار را دشوار میzwnj;کرد.
 
پیشنهاد جدید برای افزایش نرخ‌ مکالمات
رئیس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران، گفت: پیشنهاد تغییر نرخzwnj;های مخابراتی بار دیگر بررسی میzwnj;شود و طرح توسعه مخابرات برای ارائه به وزارت ارتباطات، نیازمند بازنگری است.
 
قرارداد جدید سهامدار عمده مخابرات با یک شرکت خارجی
رئیس هیات مدیره سهامدار عمده مخابرات گفت: مقرر شده یک شرکت کرهzwnj;ای فناوریzwnj;های مربوط به نسل چهارم و پنجم موبایل، سرویسzwnj;های اینترنت اشیا (IoT)، هوشمندسازی و امنzwnj;سازی شهری را به ایران منتقل کند.
 
اعضای هیات مدیره جدید مخابرات مشخص شدند
گفته میzwnj;شود در ترکیب جدید هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، برات قنبری، مظفر پوررنجبر، رفیعی و وصلی و بابک تراکمه حضور خواهند داشت.
 
ضرورت حفاظت کاربران ADSL از نام کاربری و رمز عبور
شرکت مخابرات استان تهران از مشترکین اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات الکترونیک سایت شرکت مخابرات خواست هرسه ماه یکzwnj;بار نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنند.
 
تعرفه تلفن ثابت با مدیریت جدید مخابرات افزایش می‌یابد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به نظر میzwnj;رسد هزینه ۳۰ ریال برای هر دقیقه مكالمه و پرداخت ۵۰۰ هزار ریال برای خرید یك خط تلفن در شرایط كنونی كم است و باید درباره آن بازنگری شود.
 
آشتی وزارت ارتباطات و مخابرات مجوز گرانی را صادر کرد
وزارت ارتباطات که در دوران قهر با مخابرات از افزایش ۳۰ برابری تعرفه آبونمان تلفن ثابت طبق یک مصوبه پرده برداشت،zwnj; تنها یک هفته پس از آشتی رسمی با مخابرات خبر افزایش تعرفهzwnj;ها تا ماه آینده را اعلام کرد.
 
سه بسته پیشنهادی مخابرات برای افزایش تعرفه تلفن ثابت
در حالی که وزیر ارتباطات از افزایش تعرفه مکالمه داخل استانی و حق اتصال تلفن ثابت تا ماه آینده خبر داد، یک مقام مسئول در مخابرات هم جزئیات پیشنهادها در اینzwnj;باره را تشریح کرد.
 
مدیرعامل جدید مخابرات کیست؟
روز گذشته اعضای هیئتzwnj;مدیره جدید شرکت مخابرات ایران معرفی شدند.
 
روزی روزگاری مخابرات
تغییر موضع وزیر ارتباطات درباره نرخzwnj;های مخابراتی/ معاون وزیر ارتباطات رئیس هیات مدیره مخابرات شد/ تغییر ۱۸۰ درجهzwnj;ای نظر وزیر/ آشتی وزارت ارتباطات و مخابرات مجوز گرانی را صادر کرد/ رابطه تعرفه تلفن با صندلی مدیریت/ دم خروس بیرون زد!اینها فقط تعدادی از عناوین دم دستی بعضی رسانهzwnj;ها در باره تغییرات جدید در مخابرات است.
 
سرقت تجهیزات مخابراتی، معادل یک چهارم حقوق کارکنان مخابرات
سرقت تجهیزات مخابراتی طبق آمار سال ۹۳ شرکت مخابرات معادل یک چهارم حقوق کارکنان این شرکت بوده و هزینه سربار سنگینی به این شرکت تحمیل کرده است.
 
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT