پروژه های در دست اجرا:
مخابرات
به گزارش ايتنا محمد جواد آذري جهرمي روز دوشنبه در نخستين روز از آغاز به كار نمايشگاه بينzwnj;المللي تله كام در اين نمايشگاه حضور يافت و از غرفه هاي آن بازيد كرد.
 
معاون شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم اصلاح نظام تعرفهzwnj;گذاری در خدمات ارتباطی گفت: باید متناسب با تورم و سود منطقی اپراتور آبونمانی برای تلفن ثابت در نظر گرفته شود همچنین در حوزه اینترنت مشترکین باید با پرداخت هزینه ثابت از خدمات مختلف بهره ببرند.
 
صبح امروز هجدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاعzwnj;رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۷) با حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی افتتاح شد.
 
صبح امروز، بیست و چهارم مهرماه 1396، هجدهمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاعzwnj;رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۷) با حضور وزیر ارتباطات دکتر آذری جهرمی افتتاح شد.
 
 
 
nbsp;هجدهمین نمایشگاه بینzwnj;المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2017) كه از روز گذشته دوشنبه با حضور 225 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 102 شرکت خارجی یا نمایندگیzwnj;های آنها از 15 کشور در محل دایمی نمایشگاهzwnj;های بینzwnj;المللی تهران آغاز به کار کرد، به مدت چهار روز پذيراي علاقه مندان به اين حوزه تخصصي است.
 
nbsp; شاید شما به راحتی بتوانید برای ساعاتی تلفن همراه خود را خاموش و یا از دسترس تماس خارج کنید، اما اینکه سیمzwnj;کارت شما لحظهzwnj;ای دچار اختلال شده و امکان برقراری ارتباط نداشته باشید، بسیار سخت است.
 
بخش قابل توجهی از حضور مجموعه شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام هجدهم، مربوط به معرفی سرویس تانوما بوده است.
 
رایمند رایانه یکی از قدیمی ترین شرکتzwnj;های حوزه IT است.
 
شاید اگر برای شما پیامکی ارسال zwnj;شود که پیشzwnj;شماره تلفن ثابت را دارد تعجب کنید، اما سرویس پیام کوتاه تلفن ثابت مدت زیادی است که راهzwnj;اندازی شده و امکان تبادل تلفن ثابت با شبکه سیار را ممکن ساخته است.
 
nbsp; داوود زارعیان با اشاره به اعتراض برخی از مشترکان مبنی بر مازاد هزینه صورتzwnj;حساب تلفن ثابت نسبت به استفاده آنها اظهار کرد: ما دو گروه مشترک اینترنت داریم؛ یک گروه که پول ثابتی میzwnj;پردازند و به صورت نامحدود هر میزان که بخواهند استفاده میzwnj;کنند که در تهران حدود ۵۵۰ هزار مشترک از این دسته هستند.
 
در کنگره جهان موبایل که اخیراً در ایالات متحده برگزار شد، روشن شد که ورایزون قصد دارد موانع و مسائل پیشِ روی مسیر انتقال خود به 5G را برطرف کند، و ATamp;T، پلتفرم ویژه اینترنت اشیاء (IoT) خود را معرفی کرده است و نشان داده است که میzwnj;خواهد از پیشتازان این عرصه باشد.
 
به گزارش ایتنا ، هجدهمین نمایشگاه بینzwnj;المللی صنایع مخابرات و اطلاعzwnj;رسانی -که بیشتر با نام اختصاری ایران تله کام شناخته شده است_ از 24 تا 27 مهرماه سالnbsp; 1396 مهر ماه در فضای به وسعت تقریبی سی و دو هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاهzwnj;های بینzwnj;المللی تهران پذیرای علاقهzwnj;مندان صنعت مخابرات و فناوری ارتباطات خواهد بود.
 
توسط رییس جمهوری، پیوست حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم ابلاغ شد.
 
nbsp; معاون شرکت مخابرات ایران با اشاره به فرآیند دیجیتالzwnj;سازی خدمات مخابرات اظهار کرد: در زمینه دیجیتال کردن خدمات، در چند حوزه کار را شروع کردیم.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT