پروژه های در دست اجرا:
راهکارهای شبکه
 

شرکت ارتباطات طیف گستر علاوه بر عرضه تجهیزات شبکه ، همواره به مشتریان خود راهکار، مشاوره و پیشنهادات خود جهت راه اندازی شبکه های کامپیوتری و سایر پروژه ها را با شیوه ها و متدهای روز دنیا می دهد، از راه اندازی یک شبکه کامیپوتری در ابعاد کوچک گرفته تا سازمان ها و شرکت های بزرگ.

راه حل هایی همچون مجازی سازی (Virtualization) جهت استفاده بیشتر از منابع سخت افزاری و ایجاد چندین سرور مجازی روی بستر یک سرور فیزیکی و بررسی و ارائه راهکارهایی جهت بالا بردن سرعت و کارایی شبکه شما بر اساس روش ها منطقی و اصولی، همچنین ارائه راهکارهای مناسب جهت تامین امنیت شبکه برای جلوگیری از سرقت اطلاعات و عدم نفوذ هکر ها و ویروس ها به سیستم از خدمات برجسته این گروه می باشد.

از دیگر خدمات قابل ارائه توسط این شرکت ، می توان به بازدید رایگان از محل و مشاوره قبل از راه اندازی و خرید تجهیزات نیز اشاره نمود.

نصب و راه اندازی اولیه

گروه شبکه طیف گستر ، پس از ارائه راهکار و تامین تجهیزات نیز شما را تنها نخواهد گذاشت و اموری همچون نصب سیستم عامل های سرور و نرم افزارها، نصب و راه اندازی فیزیکی شبکه (کابل و اتصالات)، تهیه کامپیوترهای مورد نیاز همچون نوت بوک و کامپیوترهای رومیزی و کلیه امور مربوط به شبکه شما را نیز انجام خواهد داد.

از دیگر خدمات قابل ارائه این گروه می توان به نصب و راه اندازی سیستم های تلفن مرکزی سانترال و یا تلفن های IP اشاره نمود.

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT