مولتی پلکسر PCM
 
مولتی پلکسر PCM:
EMUX یک نوع مولتی پلکسر PCM کاملا یکپارچه شده به شمار می رود و می تواند با چندین پورت داده معمولی مانند Ethernet، V.35 و RS232 سفارش داده شود.سرعت پورت داده ها برای هر چند تا از 64kbps تا 2048kbps انتخابی می باشد و بدون کنارگذاشتن شبکه   TDMقبلی و خرید ADM با هزینه بالا می توان در یک شبکه انتقال شفاف عرضه کرد تامطابق با پروفایل های مختلف کاربران باشد ودرآمدی رابرای شبکه PDH که قبلاً بکاررفته بازتولید نماید.
دراین مدل اینترفیس E1 همه شرایط مربوط به توصیه های ITU-T برای G.703 و G.704 را دارد و E1های  فریم بندی شده و فریم بندی نشده را پشتیبانی می کند و همچنین 2 نوع امپدانس 75و 120 را حمایت می کند.اختصاص Timeslot قابل برنامه ریزی بوده  و به داده های هر پورت اجازه داده می شود بصورت timeslot بر روی پورت های بالادست به صورت متــــوالی و متناوب قرار گیرند و کلا‍‍ً   timeslot 64می باشد. پورتهای بــــالادست (Up stream) شامل 1 پورت فیبر نوری و 1 پورت E1 می باشند که در مجموع timeslot64 می توانند به طور مناسبی طبق نیاز عرض باند کاربران انتخاب شوند. 4  پورت Fast Ethernet سوئیچ محلی و ایزولاسیون کانال را حمایت می کنند. فانکشن داخلی BERT (Bit Error Rate Test) تست را برای کیـفیت انتقال آسانـتر انجام می دهد. مـدیــریت کامل out-band و in-band پیـکربنــــــدی شبکه را ساده می نمـاید و نـگهــداری از آن را آســــــان می سازد. SNMP و آلارم Real-Time باعث ایمنی بالایی شده و از نقص دستگاه جلوگیری می کند .این پیکربندی شامل ویژگی پورت E1 upstream ، Ethernet،  clock surceو کار timeslot و غیره می باشد.
با ساختار سخت افزاری کاملاً یکپارچه و چیپ های مصرف برق پایین تر، دستگاه های EMUX در هر جایی که نصب شوند عملکرد بالایی دارند.
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT