Multiple E1 به Optical ETH مبدل SVPE-8X
 

Optical ETH به Multiple E1 سری SVPE-8X  کانورتورهای
SVPE-8X یکی از زیرمجموعه های SVPE می باشد و این سری از محصولات مطابق با GFP پیشرفته برای پوشش دادن بسته های Ethernet به PDH timeslots هستند.بطوری که 1 تا 16 لینک E1 به صورت مجازی با همدیگر گروه بندی می شوند تا عرض باند انتقال را توسعه داده ومحدوده E1 منفرد  2048kbps را بشکنند. بنابراین، با توسل به این راه حل، کریرها می توانند کاربرد کاملی از منابع غتی موجود PDH را داشته باشند و سریعا شبکه داده های اترنت باند وسیع را بدون هزینه های اضافی به کار برند.
SVPE-8X   که کاملا با توصیه های G.8040 بروز شده است 4 پورت 10/100Base-Tx و 1 پورت 100Base-FX را بصورت انتخابی عرضه می نماید و می تواند علاوه بر ارتباط بینابین با دستگاه های مارک مختلف آنها را مدیریت نماید پورت 100Base-FX انتخابی به کریر در توزیع آسان خدمات از محل SDH آنها به سایت کاربران از طریق فیبر کمک می کند. توصیه G.7042 مربوط به ITU-T در مورد طرح تنظیم ظرفیت لینک (LCAS) (Link Capacity Adjustment Scheme) می باشد و SVPE-8X نیز آن را پشتیبانی می کند. این ویژگی مفید می تواند به تحمل خطاهای E1 کمک نماید، بنابراین، هیچگونه شرایط خاصی برای کانال های E1
نمی باشد. برای کانال های معیوب LCAS تضمین و بهبودی خودکار را سبب می شود. به گفته دیگر، لینک های E1 قطع شده به صورت جزئی انتقال داده ها را بعد از حذف لینک های E1 معیوب متوقف نمی کنند و تنها قابلیت عبوردهی کاهش داده می شود. این بدان معناست که با کمک SVPE-8X از دست رفتن داده ها به حداقل می رسد.
فانکشن VLAN در SVPE-8X افزایش داده می شود. خدمات متمایز شده می توانند روی VLAN و لایه IP از طریق طبقه بندی والویت بندی مطابق با طرح های 802.1p و IP precedence والویت     IPپشتیبانی شوند. با استفاده از برچسب زنی وآپشن  stacking یک   VLAN فراهم شده وبه ترافیک کاربر افزوده خواهد شد. این کار اجازه انتقال ترافیک کاربر را به طور شفاف می دهد و کل وضعیت  VLAN را حفظ می نماید و hand-off یکپارچه را برای یک شبکه بسته ای فعال می کند.
SVPE-8X  از  فانکشن VCAT   پشتیبانی می کند و می تواند تأخیر 240ms  انتقال درکانال   E1را تحمل نماید.
مجموعه خدمات ویا امکانات :SVPE-8X
 جمع آوری و ترافیک Ethernet دسترسی سریع روی multi-E1 channels bonding.
 پشتیبانی ازباندینگ کانال های multi-E1  و بازیابی و اصلاح خودکار عیب های لینک های .E1
 پشتیبانی از  G.8040/Y.1340 وGFP وامکان ارتباط با مارک های مختلف.
 امکان فعال نمودن Ethernet شفاف و قابلیت انتخاب طول ultra-long MTU و VLAN.
 پشتیبانی از سرعت عبور پکت های کوچک به طور100% .
 بالاترین تولرانس تاخیر (240ms) بین کانال های E1 مختلف در صنعت.
 فراهم کردن یک  پورت 10/100Base-Fx وکمک به کریرجهت اتصال کاربرازطریق فیبر.
 پشتیبانی از فانکشن IEEE802.1p و فانکشن ترافیک مبتنی بر IEEE802.3x.
 مدیریت آسان تر شبکه، اینترفیس مناسب.
 BERT داخلی.
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT