ETH to Multiple E1 Converter
 

ETH to Multiple E1 Converter
امروزه خدمات Ethernet باند وسیع،بیشتر و بیشتر از شبکه TDM گرفته می شود و در هرجایی که کار برداشته باشند. مبدل های سری SVPE به کریرها و شرکت ها کمک می نماید تا کاربرد کاملی ازشبکه سنتی را درحوزه TCP/IP داشته باشند . سری SVPE (Super Virtual Private Ethernet Equipment) کانورتورهایی هستند برای ارتباط Ethernet سریع با کانالهای multi-E1 و بر مبنای تکنیکـ Ethernet-over-PDH (EoPDH) ساخته می شوند و نسل جدید محصولات ساختمان Ethernet پیشرفته را باقابلیت TDM اصلی یکپارچه می کنند. این سری محصولات اصولا در مکانی مرکزی واقع شده اند و ترافیک LAN کاربر را که از دستگاه ها ریموت دریافت شده اند جمع آوری می کنند بنابراین یک راه حل دسترسی کامل را از سایت مرکزی خدمات دهنده به کاربران فراهم می آورند.سری SVPE می تواند با چهار LAN برروی E1*16 به Switch   Ethernet  محلی اتصال یابد. یا به این توانایی منحصر به فرد خـدمات دهنده ها و شرکت ها را قادر می سازد تا خط خصوصی Ethernet  (Point-to-Point) و یا LAN خصوصی  (Point-to-Multipoint)را مشابه با فانکشن های  E1 فراهم آورند همچنین این تجهیزات ازخدمات متمایز شده برای LAN و لایه IP  پشتیبانی می کنند.
زمانی که سری SVPE به عنوان یک پل اجرا کننده بر روی یک محیط G.703عمل می کند، یک ارتباط بین کاربرهای متصل شده روی شبکه TDM و کاربران متصل شده روی شبکه(Packet) به دست می آید در حالیکه ویژگی های سطح خدمات یکسان را حفظ می کنند و این عملیات باعث کمتر شدن نواقص شبکه TDM خواهد شد.
سری SVPE مطابق با ASIC ساخته شده که معانی GFP (Generic Framing Protocol) تعریف شده توسط G.7041)) را برای پوشاندن اسلات های TDM به بسته های Ethernet به خود می گیرد و همچنین پشتیبانی کننده انتقال از فریم های IEEE802.1q VLAN و فریم های Ultra-long با سرعت عبور 100% برای بسته های کوچک می باشند. فانکشن BERT در کانورتورهای  سری SVPE می تواند به سادگی و به دقت عیوب انتقال را به جای استفاده از ابزار تست اختصاص داده شده شناسایی نماید.
سری   SVPEبا مدیریت in-band یا out-band (SNMP یا Telnet) کنترل می شوند. ترافیک مدیریت  و ترافیک Ethernet کاربر با همدیگر روی جریان Ethernet یکسانی انتقال داده می شوند. اینترفیس مدیریت می تواند به باکس آلارم خاصی با نور و صدا در مکان های ریموت متصل شود. جهت نیازهای مختلف کاربران سه نوع ساخته می شوند.Desktop mini type، standard 1U high، 19” and centralized card و همگی دارای استانداردهای CE و FCC هستند.
مجموعه خدمات وامکانات قابل ارائه توسط Multiple E1 Converter to ETH:
 جمع آوری و  دسترسی سریع به ترافیک  Ethernet برروی multi-E1 channels bonding.
 پشتیبانی از multi-E1  وبازیابی واصلاح خودکار عیب های لینک های E1.
 ASIC خود توسعه یافته، عملکرد بالا قابل اطمینان ومصرف پائین برق.
 فعال ساختن Ethernt شفاف واستفاده ازانتخاب ultra-long MTU و VLAN.
 پشتیبانی ازسرعت عبور100%  برای بسته های کوچک (بالاترین عرض باند درصنعت ).
 امکان بالاترین تولرانس تاخیر (256ms) بین کانال های مختلف E1 در صنعت.
 فراهم کردن 1 یا 4  پورت 10/100Base-Tx بصورت Full ، یا Half و یا Outo.
 پشتیبانی ازفانکشن IEEE802.1p  و فانکشن کنترل ترافیک مبتنی بر IEEE802.3x.
 SVPE51/81 از محاسبات پیشرفته برای پشتیبانی کاربرد کنفرانس ویدئویی با کیفیت HD بصورت  Real time      مــــانند VC  MCU و خدمات ترمینال استفاده می کند.
 مدیریت آسان در شبکه، اینترفیس مناسب.
 BERT داخلی.
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT