کانورتور ETH به E1 (SVPE10A، SVPE10C، SVPE10AF، SVPE10CF، SVPE10X
 

کانورتور ETH به E1 (SVPE10A، SVPE10C، SVPE10AF، SVPE10CF، SVPE10X).
مبدل های  سری SVPE به کریرها و شرکت ها کمک می کند تا کاربرد کاملی از شبکه مرسوم درحوضه  TCP/IP داشته باشند. . مبدل های SVPE مخفف (Suoer Virtual Private Ehternet Equipment) می باشداین مبدلها برای اتصال  Ethernet پرسرعت به E1 هستند که بر مبنای تکنیکـ Ethernet برروی (EoPDH) کار می کنند و یک تولید جدید ازمحصولات  Ethernet پیشرفته را با قابلیت های  TDM اصلی معرفی می کند.
این سری محصـولات معـمولاً در سایت های مرکزی قرار می گیرند و تـرافیک  LAN کاربر را که از دستـگاه های ریموت دریافت  شدند جمع آوری می کنند  بنابراین یک راه حل دسترسی کامل را از سایت مرکزی خدمات دهنده به کاربران فراهم می آورند. سری SVPE10C می تواند 4 پورت LAN را به Swich  Ethernet  محل متصل کند. سری SVPE10x چهار پورت 10/100Base-FX و یــــتتک پورت 100Base-FX انتخابی را عـــرض می کند و می تواند برای اتصال با دستگاهی با مارک متفاوت مدیریت نماید. این پورت انتخابی 100Base-FX به حامل در توزیع آسان خدمات از گره SDH کمک می کند. این توانایی منحصر به فرد خدمات دهندگان و شرکـــــت ها را قــــادر می ســــازد تا خط اختــصاصی  Point-to-Point) Ethernet) یــــا LAN اخــتصـــاصی   (Point-to-Multipoint)را مشابه یا کسری ازE1 فراهم آورند. همچنین این تجهیزات سرویس های متمایزشده برروی VLAN و لایه IP با اولویت IEEE802.1p پشتیبانی می کنند.
ازآنجا که سری SVPE به عنوان یک پل اجرا کننده برروی یک محیط G.703/G.704 عمل می کنند،مشتریان متصل شده به شبکه  TDM ومشتریان متصل شده به شبکه های کوچک (Packet) باهم یکپارچه خواهند شد و ویژگیهای سطح خدمات یکسانی راخواهند داشت بااین عملیات نواقص شبکه TDM ساده خواهد شد.
سری SVPE مطابق با ASIC ( Application Specific Integrated Cirouit) خود توسعه یافته می باشد که معانی GFP(Generic Framing Protocol) تعریف شده توسط G.7041) را برای پوشاندن اسلات های TDM دربسته های Ethernet به خود می گیرد همچنین انتقال از فریم های VLAN و فریم های Ultra-long برای بسته های کوچک با سرعت عبور 100% را پشتیبانی می کند فانکشن (Bit Eror Rate Test )BERT درسری SVPE  می تواند به سادگی و با دقت  عیوب انتقال و بدون استفاده ازابزار تست اختصاصی شناسایی نماید .
سری  SVPE با مدیریت in-band یا out-band (SNMP یا Telnet) کنترل می شود.مدیریت  ترافیک Ethernet  کاربر با همدیگر روی جریان Ethernet  یکسان انتقال داده می شوند پورت مدیریت می تواند به باکس خاص با نوروصدا درمکان های ریموت متصل شود
مجموعه خدمات ویا امکانات سری SVPE.
 تراکم و دسترسی سریع  Ethernet برروی E1 و یا E1 timeslots.
 ASIC خود توسعه یافته، با عملکرد بالا و قابلیت اطمینان و مصرف برق پایین.
 توانایی سرویس Ethernet شفاف درزمان انتخاب VLAN و Ultra-long.
 پشتیبانی از عبور بسته های کوچک دیتا به طور100%  (بالاترین کاربرد عرض باند در صنعت).
 فراهم کردن  1 و یا 4 پورت Ethernet  با سرعت 10/100Base-Tx بصورت Full و یا Half  و از مکانسیم برقراری ارتباط خودکار با Switch  Ethernet محلی حمایت می کند .
 حمایت و پشتیبانی ازفانکشن  IEEE802.1p  و فانکشن کنترل ترافیک بر based-IEEE802.3x.
 فراهم کردن  یک پورت 100Base-FX توسط SVPE10X انتخابی جهت اتصال آسان کاربر به کریر از طریق فیبر.
 مدیریت آسانتر شبکه اینترفیس مناسب.
 ریموت NMS را با چند فانکشن فعال می کند و آنرا درحالت  enableEthernet  قرار می هد .
 امکانRemote system reset  ، remote information check و alarm scan و غیره
 BERT داخلی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT