Converters-MST100
 

Ethernet Media Converter  سری MST100 .
دراتصال کریرها به کاربرها توسط کابل مسی نواقص زیادی مانند به صرفه نبودن، سنگینی کاربرد کاهش  کیفیت بعداز انتقال و غیره وجود دارد. در مقایسه با آن، فیبر نوری عمـوماً به عنوان مناسبـ ترین محیط برای دستیابی به انتقال بیشتر در نظر گرفته می شود. سری MST100 که یک مدیا کانورتور Ethernet می باشد می تواند خدماتی را جهت انتقال در امتداد فیبر تا فاصله 120 کیلومتر از محل نصب ارائه دهد. این سری تجهیزات کریرها را قابل      انعطاف تر می سازد تا شبکه خود را بدون هیچگونه کاهش عملکرد اداره نمایند.
پورت های اپتیـکال مطابـق  با استـانـدارد IEEE802.3u (10/100Base-TX و 100Base-FX) می باشند، بنابراین می توانیم با این تجهیزات با مارک های دیگر نیز ارتباط برقرار نماییم.استاندارد باز این تجهیزات مارا سوق      می دهد به سمت ایجاد شبکه باز که به آسانی قابل دسترسی می باشد. با فیبر نوری Single، سیگنال را می توان  تا 120  کیلومتر انتقال داد و در نهایت در اینترفیس های  UTPدر کانـکتورهای RJ-45 خاتمه داد. پورت های      Fast Ethernet دستگاه MST100 دارای فانکشن خودکار MDI/MDIX برای Crossover بوده وخطاهای پلاریته ارتباطی را اصلاح می کند و این کار باعث بکارگیری کابلهای Straight وCross برای ارتباط LAN خواهد شد. یک ارزش افزوده مهم دیگر این است که ماژول های یکسانی را بتوان در سایت های مرکزی و ریموت استفاده نمود و بدین تریتب هزینه ها را کاهش داد و عملیات و مدیریت موجودی را ساده نمود.
با وجود فانکشن NMS (Network Management System) ،قادر به اداره کردن  ، سیستم هستیم وقتی که لینک قطع شود دراین حالت آلارمی به پرسنل مدیریت شبکه نشان داده خواهد شد بدین ترتیب مشکل را به آسانی        می تواند ردیابی کنیم. همچنین می توانیم پورت های Ethernet، طول Paect و عرض باند را انتخاب و پیکربندی کنیم. MST100 بسیار کوچک و فشرده است و به دو صورت رومیزی و کارت متمرکز ساخته می شود.کارت متمرکز را می توان درشاسـی CHAS02 با محصـولات دیگر در سایـت مرکزی قرار داد.این سـری معمولاً بصورت    (-48VDC، 220VAC، +24VDC و -24VDC) می باشد.با طراحی صنعتی قابل اطمینان که این تجهیزات دارند می توان ازآنها درمحیط های مختلف استفاده نمود.
خدمات Ethernet Media Converter سری MST100
 MMS ریموت را با چند فانکشن ارائه می دهد: Set Ethernet mode،remote system reset .
 بررسی ریموت اطلاعات و اسکن آلارم و غیره .
 با استانداردهای IEEE802.3u (10/100Base-Tx و 100Base-FX) کامپایل می شود.
 محدوده عرض باند پورت های Ethernet الکتریکی را پشتیبانی می کند.
 مذاکره خودکار برای جهت دهی/ ارتباط متقاطع در اینترفیس الکتریکی  Ethernet.
 فاصله انتقال می تواند به ترتیب 20Km(Multimode) و 120Km(Singlemode)باشد.
 کارت مرکزی می تواند روی شاسی متصل شود و کارت های محصولات دیگر در همان سایت مرکزی قرار گیرند.
 کارتهای مرکزی می توانند دو media convertor در یک کارت جمع کنند تا تراکم یکپارچگی را بهبود دهند.
 قابل تطابق منبع تغذیه با محیط مختلف.
 ساختار صنعتی فشرده و قابل اطمینان.
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT