S-CONV
 

کنورتور اینترفیس چند سرویسی S-CONV
شبکه دسترسی بایستی به عنوان "مجاور به گروهی از کاربران" تعریف شود. اما نیاز کاربران به کاربردهای چندکاره و عرض باند بزرگتر نامحدود است. این پاسخی است به این سوال که چرا دستگاه های دسترسی یکپارچه به دنبال عمل طبق خواست مشتری استفاده می شوند.
سری S-CONV از EBB واحدهای دسترسی برای خدمات E1 هستند و می توانند با پورت های داده ای معمولی مانند Ethernet، V.35 و RS232 سفارش داده شوند. میزان پورت داده ای برای هر چند تا از 64kbps تا 2048kbps قابل انتخاب است.
بدون انکار شبکه legacy TDM و خرید ADM شامل شده با هزینه بالا، یک شبکه انتقال شفاف برای خرسند نمودن پروفایل های مختلف کاربران و بازتولید عایدی برای شبکه PDH SDH قبلا به کار رفته عرضه خواهد شد.
اینترفیس E1 همه شرایط توصیه های ITU-T مربوط به G.703 و G.704 را دارد و از E1 فریم بندی شده و فریم بندی نشده پشتیبانی خواهد نمود و همچنین از 2 نوع امپدانس پشتیبانی می کند: 75/120. با این وجود، اگر لینک فریم دار شود، سیستم قادر به upgrade شدن از دفتر مرکزی به مکان های ریموت خواهد بود. اختصاص Timeslot قابل برنامه ریزی است و به داده های هر پورت اجازه می دهد تا درون timeslot های روی لینک اصلی قرار گیرند. فانکشن BERT داخلی تست کیفیت انتقال را آسان تر می سازد.
مدیریت شبکه کامل out-band و in-band پیکربندی و نگهداری را آسان می نماید. Generic SNMP با آلارم real time ایمنی بالایی را ایجاد می کند تااز شکست اجتناب نماید. پیکربندی شامل ویژگی پورت بالادست E1، اینترفیس اترنت، انتخاب منبع ساعت و کار اختصاص timeslot و غیره می باشد.
با ساختار سخت افزاری کاملا یکپارچه و چیپ های با مصرف برق پایین، دستگاه های سری CONV بادوام هستند و عملکرد پایداری دارند.
 Supper converter از خدمات چندگانه از طریق لینک E1 پشتیبانی می کند.
 پورت های داده ای مختلفی که فراهم آمده اند: V.24، V.35، Ethernet
 همه مد های ساعت V.35 (DCE/DTE) حمایت می شوند.
 اختصاص timeslot به طور ساختمانی و تناوبی قابل انتخاب است
 Online upgrade با E1 فریم بندی شده
 BERT داخلی
 مدیریت ساده تر شبکه، اینترفیس مساعد GUI
 کوچک، سبک، مصرف برق پایین، پایدار و نصب آسان
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT